HTML Mail (7.x-2.72) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Settings
et: Seaded

en: Mail
et: E-post

en: To
et: Kellele

en: Step 1
et: Samm 1

en: Step 2
et: Samm 2

en: Step 3
et: Samm 3

en: Debug
et: Siluma

en: (No subject)
et: (ilma teemata)

en: Send Test
et: Saada test

en: No theme
et: Kujunduseta

en: (Optional)
et: (valikuline)

en: Email theme
et: E-kirja kujundus

en: Unfiltered
et: Filtreerimata
