HTML Mail (7.x-2.72) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Settings
oc: Paramètres

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: To
oc: A

en: Step 1
oc: Etapa 1

en: Step 2
oc: Etapa 2

en: Step 3
oc: Etapa 3

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Debug
oc: Depuracion

en: (No subject)
oc: (sens subjècte)
