HTTP proxy (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Port
fi: Portti

en: Exceptions
fi: Poikkeukset

en: Server
fi: Palvelin

en: About
fi: Tietoja
