HTTP proxy (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Port
lv: Ports

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: About
lv: Par

en: User agent
lv: Lietotāja aģents
