HTTP proxy (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Port
nl: Poort

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: About
nl: Over
