HTTP proxy (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Exceptions
pl: Wyjątki

en: Server
pl: Serwer

en: About
pl: O stronie

en: User agent
pl: Przeglądarka
