HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
