HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Description
ca: Descripció

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Roles
ca: Rols

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Controlling visibility
ca: Control de la visibilitat

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines
