HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Description
eu: Azalpena

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Controlling visibility
eu: ikusgaitasuna kontrolatzen

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua
