HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
