HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Description
hr: Opis

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Settings
hr: Postavke

en: Roles
hr: Uloge

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Controlling visibility
hr: Kontroliranje vidljivosti

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice
