HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Controlling visibility
hy: Վերահսկել տեսանելիությունը
