HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Roles
ne: भूमिका

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
