HTTP Response Headers (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Description
sl: Opis

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Roles
sl: Vloge

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
