HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Description
az: İzahat

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Roles
az: Rollar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Controlling visibility
az: Görmə qabiliyyətinə nəzarət

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
