HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Description
be: Апісанне

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Settings
be: Налады

en: Roles
be: Ролі

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Controlling visibility
be: Кіраванне бачнасцю

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак
