HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Description
es: Descripción

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Settings
es: Configuración

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.

en: Not customizable
es: No personalizable

en: Controlling visibility
es: Controlando visibilidad

en: Restricted to certain pages
es: Restringido a algunas páginas
