HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Description
jv: Katrangan

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Settings
jv: Sétingan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Controlling visibility
jv: Ngawasi visibilitas

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
