HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Controlling visibility
lt: Kontroliuoti matomumą

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams
