HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
