HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Description
oc: Descripcion

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Roles
oc: Ròtles

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Not customizable
oc: Pas personalizable

en: Controlling visibility
oc: Contraròtle de la visibilitat

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
