HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Description
pt: Descrição

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Definições

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Not restricted
pt: Não restringido

en: Controlling visibility
pt: Controlando a visibilidade

en: Restricted to certain pages
pt: Restringido a determinadas páginas
