HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
