HTTP Response Headers (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Description
ug: بايانى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن
