HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Header
am: ራስጌ

en: Roles
am: ሚናዎች
