HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Description
bg: Описание

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Settings
bg: Настройки

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Roles
bg: Роли
