HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Not customizable
el: Όχι προσαρμόσιμο

en: Controlling visibility
el: Έλεγχος ορατότητας

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες
