HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Description
fi: Kuvaus

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Not customizable
fi: Ei mukautettavissa

en: Controlling visibility
fi: Näkyvyyden säätö

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin
