HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Description
he: תיאור

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Settings
he: הגדרות

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Controlling visibility
he: שליטה בניראות

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
