HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Roles
hi: भूमिका

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Controlling visibility
hi: नियंत्रण दृश्यता

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित
