HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер
