HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
