HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Description
lv: Apraksts

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Header
lv: Galvene

en: Roles
lv: Lomas

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Controlling visibility
lv: Redzamības noteikšana

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
