HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
