HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
