HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Description
nn: Beskriving

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Header
nn: Topptekst

en: Roles
nn: Roller

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
