HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Description
te: వివరణ

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
