HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Description
ur: وضاحت

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Header
ur: ہیڈر

en: Roles
ur: رولز
