HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Description
af: Beskrywing

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Header
af: Hoof

en: Roles
af: Rolle
