HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Description
ast: Descripción

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Settings
ast: Preferencies

en: Header
ast: Encabezáu

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá
