HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Description
bs: Opis

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: Roles
bs: Uloge
