HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Header
cy: Pennawd

en: Roles
cy: Swyddogaethau
