HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Roles
eo: Roloj
