HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Description
et: Kirjeldus

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Header
et: Päis

en: Roles
et: Rollid

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Controlling visibility
et: Nähtavuse seadistamine

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.
