HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Settings
is: Setingar

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Roles
is: Leiklutir

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
