HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Description
gl: Descrición

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Settings
gl: Axustes

en: Header
gl: Encabezado

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Controlling visibility
gl: Controlando a visibilidade

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas
