HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Controlling visibility
km: ត្រួត​ពិនិត្យ​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
