HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
