HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Description
pl: Opis

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Header
pl: Nagłówek

en: Roles
pl: Role

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Controlling visibility
pl: Kontrolowanie widoczności

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.
