HTTP Response Headers (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Header
ps: سرۍ

en: About
ps: په اړه
